ALIŞVERİŞ GÜVENLİĞİ

·                Kredi Kartı Güvenliği

Güvenliğiniz için Tegu Türkiye’den kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde Tegu Türkiye her zaman için en son teknolojileri kullanmakta ve en iyi hizmet sağlayıcılarla çalışmaktadır.

Tegu Türkiye üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde her bankanın tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Kişisel bilgi girilen her sayfada internet tarayıcınızda göreceğiniz anahtar simgesi, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü kişilerce görüntülenmeyeceğinin bir taahhüdüdür.

Güvenlik amacıyla Tegu Türkiye üzerinden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmeniz gerekmektedir. Tegu Türkiye, kişisel bilgilerinizi, kredi kart numaranızı ya da kredi kartı şifrelerinizi kayıt altına almaz ya da saklamaz.

Kart bilgileriniz Tegu Türkiye tarafından saklanmadığından kartınız Tegu Türkiye’den kaynaklanan bir sebeple bilginiz dışında kullanılamaz.

Tegu Türkiye’nin ödeme hizmet sağlayıcıların veya diğer üçüncü kişilerin sakladığı/saklayacağı bilgiler konusunda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

·                3 Boyutlu Güvenlik / 3D Secure

3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure), çevrimiçi alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kredi kartı şirketleri tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemine verilen isimdir. Bu yöntemle gerçekleştirilen alışverişlerin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle doğrulayıp onay sürecini tamamlaması gerekmektedir.

Tegu Türkiye üzerinden yapacağınız alışverişlerde, bankanızın bu güvenlik sistemini desteklemesi halinde ödemenizi 3 Boyutlu Güvenlik şifrenizi kullanarak yapabilirsiniz.